Юридичні послуги по цивільних справах Рівне

Види юридичних послуг по цивільним справамПІДГОТОВКА ДОКУМЕНТІВ ДО СУДУ

У разі, якщо Вам необхідно "подати в суд", ми можемо для Вас скласти заяву до суду, а у разі, якщо в суд "подали на Вас", то ми складемо для Вас відзив на позовну заяву, а також заперечення проти вимог до Вас. 


За необхідності ми допоможемо  оскаржити судове рішення, підготувавши та подавши такий документ, як апеляційна скарга або касаційна скарга. 


Підготовка документів до суду, без участі адвоката в суді, є цілком прийнятною по не складним справам (розірвання шлюбу, стягнення аліментів тощо) і економить Ваші кошти. БІЛЬШ ДЕТАЛЬНО ТУТ >>> ПРЕДСТАВНИЦТВО В СУДІ

Наші адвокати можуть здійснювати представництво в суді Ваших інтересів, тобто надати юридичні послуги з "ведення" справи в суді, яке включає повний юридичний супровід її.

 

Нами буде здійснено повний юридичний аналіз Вашої справи, надана грунтовна юридична консультація, забезпечена підготовка документів (усіх, які необхідні), організовано збір доказів, яких не вистачає (надіслання адвокатських запитів), прийнято участь адвоката в судових засіданнях, з Вами або без Вас (за Вашим бажанням) де адвокат скористається правом на надання суду пояснень по справі, які зможуть переконати суд у Вашій правоті. Ми будемо контролювати хід розгляду справи та оперативно і юридично грамотно реагувати на відповідну ситуацію, що складатиметься з Вашою справою. 

 

Іншими словами  - ми будемо професійно повністю займатись Вашою справою для того, щоб був досягнутий позитивний результат. БІЛЬШ ДЕТАЛЬНО ТУТ>>>3. Позасудове врегулювання

Іноді виникають ситуації, коли виникла юридична проблема, яку можна вирішити без суду, використавши позасудовий порядок. В таких випадках виникає необхідність звернення до інших органів для вирішення юридичного питання.


Крім цього, іноді трапляються ситуації, коли питання здавалося б потрібно вирішувати через суд, однак не втрачена надія на примирення та укладення такого документу як мирова угода, однак для цього потрібно кваліфікований адвокат, який може стати посередником (медіатором).


Ми допоможемо у вирішенні юридичних питань, які у Вас виникли, без суду, у разі, якщо це буде можливо. Позасудове врегулювання конфліктних ситуацій зекономить Ваші кошти та час.

 

 

 

Номери телефонів до адвоката по цивільних справах:

     098 375 53 00

     093 384 74 38

     095 385 77 30

 

Адвокат Рівне, Адвокат Ровно, юридичні послуги Рівне, юридические услуги Ровно, найкращі адвокати рівного, адвокат рівне, послуги адвоката рівне, адвокат рівне розлучення, спілка адвокатів рівнеОбновлен 18 окт 2018. Создан 07 фев 2018