Представництво в суді. Ведення справи в суді

Адвокат по представництву в судах Рівного, області та інших регіонів УкраїниПредставництво в суді або як його у народі ще називають - ведення справи в суді.

 

Надаємо послуги по представництву Ваших інтересів в суді, тобто по "веденню" справи в суді.

 

Представництво інтересів в суді є комплексною послугою в яку входить повне ведення Вашої справи в суді і здійснення усіх необхідних дій безпосередньо Адвокатом для захисту Ваших прав.

 

Має перевагу перед звичайною підготовкою документів, адже адвкат повністю контролює весь судовий процес.

 

В послугу "Представництво в суді" входть:

1. ПІДГОТОВКА (СКЛАДЕННЯ) УСІХ НЕОБХІДНИХ ДОКУМЕНТІВ ДО СУДУ закрема: позовної заяви, заяви в порядку окремого провадження, заяви в порядку наказного провадження, відзиву на позовну заяву, відповіді на відзив, заперечень, письмових пояснень, апеляційної скарги, касаційної скарги, заяви про перегляд рішення суду у зв"язку із нововиявленими обставинами, заяви про перегляд рішення суду у зв"язку із виключними обставинами, заяви з процесуальних питань (будь-які заяви, клопотання, заперечення).

 

2. Збір доказів по справі зокрема: адвокат визначає, якими доказами необхідно джовести ті юридично значущі факти на які Ви з адвокатом будете покликатись як на підставу своїх вимог та заперечень, взначить належність, допустимість та достатність наяваних у Вас доказів і якщо наявні у Вас документи будуть неналежними, недопустимими чи недостатнеіми для захисту Ваших прав, адвокат здійснтить збір необхідних доказів (звернеться із адвокатськими запитами у всі необхідні державні органи, органи місцевого самоврядування, в органи нотаріату, до юридичних осіб тощо, а у разі неможливості отримати ці докази таким способом - із клопотанням до суду про витребування доказів судом), а також може подати до суду заяву про виклик і допит свідків (у разі наявності свідків).

 

3. Безпосередня участь адвоката у всіх судових засіданнях, що дає Вам змогу за не приймати участь в судових засіданнях особисто або приймати її з Адвокатом, зокрема Адвокат замість Вас може самостійно: надати суду усні та письмові пояснення по суті справи, юридично обгрунтувати Вашу позицію по справі, звернтути суд увагу на ті факти, які мають значення для справи і підтвердитти їх відповідними доказами, задати "потрібні" питання протилежній стороні по справі, а також свідкам, експертам спеціалістам тощо (у разі їх участі в судовому засіданні), "правильно" відповісти на всі "каверзні" питання протилежної сторони, виступити з промовою у судових дебетах тощо.

 

4. Отримання копії рішення суду та виконавчого листа, зокрема: адвокат звертається до суду із письмовою заявою про видачу завіреної копії рішення суду та видачу виконавчого листа, після чого зачекавши (зазвичай від 10 робочих днів) прибуває в канцелярію суду (замість Вас вистоявши в черзі) і отримує копію рішення суду та виконавчий лист, які передає Вам.

 

5. Оскаження рішення суду в апеляційному порядку, зокрема: адвокат отримує в суді копію рішення (яке не на Вашу користь), опрацювує таке рішення, визначає підстави та мотиви його апеляційного оскарження та підготовлює апеляційну скаргу на рішенн (ухвалу тощо) суду першої інстанції (міського чи районного суду) звертаючи увагу суду апеляційної інстанції на помилки, які були допущені судом першої інстанції при розгляді Вашої справи, їх юридично обгрунтову та зазначає підстави для скасування такого рішення і виненсення іншого на Вашу користь.

 

6. Оскарження до Верховного Суду (тобто оскарження в касаційному порядку) рішення, ухвали, поставнови суду першої та/або апеляціййної інстанції вказавши на ті порушення норм матеріального та процесуального права, які призвели до неправильного вирішення Вашої справи із зазначенням підстав до скасування рішень судів попередні інстанцій (або одніє інстанції, якщо рішеня іншої не у Вашу користь) та ухвалення нового рішення, залишення в силі одного з рішень, яке було на Вашу користь у силі і скасування іншого або для скасування усіх попередніх судових рішень і направленнгя справи для нового розгляду.

 

7. Адвокат також вчиняє усі інші будь-які необхідні дії (не описані вище), необхідні для розгляду справи в суді та найефективнішого захисту Ваших інтересів!

 

Номери телефонів до адвоката по представництву в судах:

     098 375 53 00

     093 384 74 38
Обновлен 31 авг 2018. Создан 07 фев 2018