Адвокат по митних справах Рівне

Митний адвокат РівнеАдвокати правничої фірми "Профі" допоможуть Вам вирішити проблемні питання коли ви здійснюєте перетин митниці і Вами здійснюється переміщення товарів через кордон чи речей.

 

В наших адвокатів є позитивний досвід закриття справ про порушення митних правил судом.

 

ЧИТАЙТЕ НОВИНУ ПОРТФОЛІО: СУД ЗАКРИВ СПРАВУ ПО МИТНИЦІ ВІДНОСНО КЛІЄНТА ТУТ

 

Основними видами порушення митних правимл є:

  • недекларування товарів, транспортних засобів, що переміщуються через кордон
  • порушення режиму проходження митного контролю через «зелений коридор»
  • переміщення товарів через митний кордон поза митним контролем
  • переміщення товарів через митний кордон з приховуваннямвід митного контролю

У випадку якщо на Вас склали протокол про порушення митних правил, а також здійснили вилучення товару на митниці Ви можете звернутись до нас і ми використаємо всі свої знання, досвід та репутацію щоб забезпечити захист Ваших інтересів коли буде відбуватись суд по митниці.

 

 

Наші адвокати здійснять все можливе щоб довести невинність з Вашого боку, відсутність порушення правил перетину кордону Вами, а найголовніше щоб здійснити повернення Вам вилученого товару, грошей чи речей. 

 

Не нехтуйте правовою допомогою, яку Вам може  надати досвідчений адвокат по митних справам, та заручіться його правовою допомогою, адже відповідальність за порушення митних правил сувора: накладення штрафу в розмірі 100% вартості цих товарів чи транспортних засобів з їх конфіскацією.

 

Іншими словами, якщо Ви не будете юридично "підковані" і не зможете грамотно захиститись від протиправних дій митників, то суд накладе на Вас штраф в розмірі вартості товару ще й конфіскує весь Ваш товар (речі, транспортні засоби тощо). 

 

Номери телефонів до адвоката по митних справах:

     098 375 53 00

     093 384 74 38

     095 385 77 30Обновлен 18 окт 2018. Создан 14 мая 2018