Адвокат по господарським справам

Адвокат по господарським справам Рівне та Рівненська областьПредставлення інтересів в суді в порядку цивільного провадження і в господарських судах Рівненської області.

 

Далеко не завжди ту чи іншу проблему можна вирішити шляхом переговорів та досудового врегулювання.

 Найчастіше, щоб довести вину іншої сторони, необхідно проводити розгляд в судовому порядку. Якщо ваші законні інтереси або права порушені, вам заподіяли майнову чи немайнову шкоду, то доведеться відстоювати свої інтереси в суді. Цілком може бути і протилежний випадок - на вас безпідставно подали позов.

 

У процесі господарської діяльності підприємств, державних органів або інших установ також можуть виникати різноманітні конфлікти. Для вирішення таких розбіжностей нерідко доводиться звертатися до господарського суду, який розглядає спори між учасниками господарських правових відносин.

У всіх цих ситуаціях вам просто необхідна допомога кваліфікованих фахівців. Адвокат відповідної спеціалізації допоможе правильно вибудувати лінію поведінки і підготувати доказову базу та  ефективно  провести судовий процес.

 

Послуги надаються в Рівному та Рівненській області (Дубно, Сарни, Острог, Здолбунів, Кузнєцовськ (Вараш) та всі районні центри Рівненської області: Березнівський, Володимирецький, Гощанський, Демидівський, Дубенський, Дубровицький, Зарічненський, Здолбунівський, Корецький, Костопільський, Млинівський, Острозький, Радивилівський, Рівненський, Рокитнівський, Сарненський).

 

 

ДОВІРТЕ ВАШУ ПРОБЛЕМУ ПРОФЕСІЙНОМУ ЮРИСТУ з 20-ти річним стажем.

 

Номери телефонів до адвоката господарським справам:

     098 375 53 00

     093 384 74 38

     095 385 77 30

 Создан 20 окт 2018